2011. május 4., szerda

Sumák is nagypapa lett

Szia Bandi! Ahogy nézem két teljes nappal megelőztél, ha ugyan volt efféle tolongás akkoriban az evilágra való bejövést illetően? Ha nem vlt akkor is! Mindenesetre ez azt sejteti, hogy a 65-öt jelentős valószínűséggel megérem én is! Szóval Isten éltessen még jó sokáig. Egyébiránt megkésve bár de én is csatlakoztam úgy másfél hónapja ...a Nagypapák boldog táborához. és lett egy Dalma Lilla,nevű lányunokám a nevének másik fele lévén csak fiaim, egyértelmű. Most kezdem megérteni, a környezetemben egyébként évek óta tapasztalható nagyszülőségi izgalmat! Az már oly rég volt mikor a sajátjaim voltak ilyen aprók! Meg más szemmel is néztem akkor a jelenséget! Szóval Isten éltessen és legyen még sok ilyen szép napod!! üdv ZLaci (alias :Sumák)Bővebben
21 órája · · · Kapcsolat megtekintése


    • Tokai András Kösz, Sumák, főleg unokás híreid miatt ezt utólagos engedelmeddel beleteszem a T-üteg blogba, úgyis gyönge a fölhozatal.És persze akkor Téged is sokáig éltessen a Jóisten
      2 másodperce ·

2011. április 15., péntek

Amerikaiak lövöldöztek Dócon

Bajtársak! Amire nem gondoltunk még rémálmunkban sem a hódmezővásárhelyi laktanya vaságyán, a jól tömött szalmazsákon forgolódva: az USA magyarországi nagykövete a teljes magyar vezérkar asszisztálása mellett lövöldözött a dóci lőtéren. Ráadásul minden céltárgyat leküzdött a rendelkezésére bocsátott gyalogsági lőfegyverekkel. Mindezt tette a Habsburgok trónfosztásának napján. Na erre varrjatok gombot! Feri, az obsitos

2011. április 14., csütörtök

Tibor napja van. Isten ltessen, Szabó Tibor Kopasz

Mennyi olvasó ma Beverly Hillstől Nagykanizsáig, és senki se írja meg, hogy a Kopasz Szabónak, aki az utóbbi időben kizárólag piramisok (hol egyiptomiak, hol mexikóiak) előtt fényképezkedik
lásd: http://iwiw.hu/i/Szabo-Tibor-9714557/adatlap
ma van a névnapja?

Isten és Gramsci éltessen, Tiborom!

2011. április 5., kedd

Arc, hátraarc!

Szia, Y' de'Guech!
Már be is tettem a blogba, úgyis sivár a fölhozatal.
Üdv a Sasfészekbe !
Tokaiék,
Sashalomról

2011.04.04. 21:55 keltezéssel, máthé dénes írta:

Erőt Egészséget  Költő Bajtárs, T-üteg!
Vidéki sasfészkünkben, estente, a mezei szorgalmasság fáradalmai után, rádiót hallgattunk, az MR1-et 8-kor. Garaczy László Harc, hátra arc, egy lemur vallomásai könyvét olvasták fel. Bár  kb 1970-ben játszódik a   könyv, tehát jóval későbbi történetet mutat, mint amikor mi voltunk katonák, mégis hihetelen pontossággal idézi fel a mi, mára már megszelidült emlékeinket. Persze annál több, a hetvenes évek kádári szürkesége igen jól kivehető. Javaslom, a T-üteg állománygyűlésen foglalkozzon a művel, akár virtulásan, esetleg egy író-obsitos olvasó találkozó keretében is elképzelhető.
Y’de’Ghuech

2011. március 31., csütörtök

Újra lesz Varsói Szerződés?

Jön a Varsói Szerződés

1996. április 1-jén az orosz Itar-Tasz hírügynökség azt jelentette, hogy az orosz parlament a Varsói Szerződés felújításáról vitázik. A hamis jelentést cseh és bolgár ügynökségek is átvették, a hír így széleskörű pánikot váltott ki.

Néhány óra múlva az orosz hírügynökség közölte, csak viccelt, és elnézést kért az álhírért.

2011. március 8., kedd

Nőknapja van

Ejnye. Nők Napja van, és senki se köszönti a Stellákat meg az Ibolyákat?
Vagy a Valamilyennét, akit a Láng Robi emlegetett, mikor még nem vonult vissza a közélettől?

2011. március 5., szombat

Ü--tegvííííí .... 'gyázzz!

Az iwiw szerint Süli és Kanyó holnap lesz 64 ééééééé... vess!
Szerintem megvan az 65 is, de azért Isten éltesse üket sokáig.

Pihenj, foglalkozásra elvonulni.