2011. május 4., szerda
2011. április 15., péntek
Amerikaiak lövöldöztek Dócon
Bajtársak! Amire nem gondoltunk még rémálmunkban sem a hódmezővásárhelyi laktanya vaságyán, a jól tömött szalmazsákon forgolódva: az USA magyarországi nagykövete a teljes magyar vezérkar asszisztálása mellett lövöldözött a dóci lőtéren. Ráadásul minden céltárgyat leküzdött a rendelkezésére bocsátott gyalogsági lőfegyverekkel. Mindezt tette a Habsburgok trónfosztásának napján. Na erre varrjatok gombot! Feri, az obsitos
2011. április 14., csütörtök
Tibor napja van. Isten ltessen, Szabó Tibor Kopasz
Mennyi olvasó ma Beverly Hillstől Nagykanizsáig, és senki se írja meg, hogy a Kopasz Szabónak, aki az utóbbi időben kizárólag piramisok (hol egyiptomiak, hol mexikóiak) előtt fényképezkedik
lásd: http://iwiw.hu/i/Szabo-Tibor-9714557/adatlap
ma van a névnapja?
Isten és Gramsci éltessen, Tiborom!
lásd: http://iwiw.hu/i/Szabo-Tibor-9714557/adatlap
ma van a névnapja?
Isten és Gramsci éltessen, Tiborom!
2011. április 5., kedd
Arc, hátraarc!
Szia, Y' de'Guech!
Már be is tettem a blogba, úgyis sivár a fölhozatal.
Üdv a Sasfészekbe !
Tokaiék,
Sashalomról
2011.04.04. 21:55 keltezéssel, máthé dénes írta:
Már be is tettem a blogba, úgyis sivár a fölhozatal.
Üdv a Sasfészekbe !
Tokaiék,
Sashalomról
2011.04.04. 21:55 keltezéssel, máthé dénes írta:
Erőt Egészséget Költő Bajtárs, T-üteg!Vidéki sasfészkünkben, estente, a mezei szorgalmasság fáradalmai után, rádiót hallgattunk, az MR1-et 8-kor. Garaczy László Harc, hátra arc, egy lemur vallomásai könyvét olvasták fel. Bár kb 1970-ben játszódik a könyv, tehát jóval későbbi történetet mutat, mint amikor mi voltunk katonák, mégis hihetelen pontossággal idézi fel a mi, mára már megszelidült emlékeinket. Persze annál több, a hetvenes évek kádári szürkesége igen jól kivehető. Javaslom, a T-üteg állománygyűlésen foglalkozzon a művel, akár virtulásan, esetleg egy író-obsitos olvasó találkozó keretében is elképzelhető.Y’de’Ghuech
2011. március 31., csütörtök
Újra lesz Varsói Szerződés?
Jön a Varsói Szerződés
1996. április 1-jén az orosz Itar-Tasz hírügynökség azt jelentette, hogy az orosz parlament a Varsói Szerződés felújításáról vitázik. A hamis jelentést cseh és bolgár ügynökségek is átvették, a hír így széleskörű pánikot váltott ki.
Néhány óra múlva az orosz hírügynökség közölte, csak viccelt, és elnézést kért az álhírért.
1996. április 1-jén az orosz Itar-Tasz hírügynökség azt jelentette, hogy az orosz parlament a Varsói Szerződés felújításáról vitázik. A hamis jelentést cseh és bolgár ügynökségek is átvették, a hír így széleskörű pánikot váltott ki.
Néhány óra múlva az orosz hírügynökség közölte, csak viccelt, és elnézést kért az álhírért.
2011. március 8., kedd
Nőknapja van
Ejnye. Nők Napja van, és senki se köszönti a Stellákat meg az Ibolyákat?
Vagy a Valamilyennét, akit a Láng Robi emlegetett, mikor még nem vonult vissza a közélettől?
Vagy a Valamilyennét, akit a Láng Robi emlegetett, mikor még nem vonult vissza a közélettől?
2011. március 5., szombat
Ü--tegvííííí .... 'gyázzz!
Az iwiw szerint Süli és Kanyó holnap lesz 64 ééééééé... vess!
Szerintem megvan az 65 is, de azért Isten éltesse üket sokáig.
Pihenj, foglalkozásra elvonulni.
Szerintem megvan az 65 is, de azért Isten éltesse üket sokáig.
Pihenj, foglalkozásra elvonulni.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
